![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEieysxLN1BauvYTb_yG9o3zSKL_94yM3wdSkQ58MwHFMUwSce7qkuBHdZvc6WKQq050o6_j8H2ndW8NGRIpp2CgKl2PaauSXDHvqAPwC7aRwsCTRaFm8A3cYV4chNx_nA8jD7ok7YJK_fCF/s200/presuha7.jpg)
Сьогодні, мабуть, немає об’єднаних територіальних громад, які б не розуміли важливості стратегічного планування. У Херсонській області перша Стратегія розвитку громади строком на 10 років була розроблена в Кочубеївській ОТГ, на початку 2017 року. Але одна справа розробити, а інша – виконати. Тож, незважаючи на те, що за півтора роки Кочубеївка досягла багато, у впровадженні Стратегії є певні проблеми, особливо в реалізації соціального блоку, до якого входять освіта та медицина.