![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjGlGxbNrid-mwsI5jjGTHb4ZFtSWlW58Td-d_jvgB3RT8KjflJ3mG8BU6lPUZPEi_KluRJwbZfse8exlTGysIqRZEp4zXiWB4t1LvowYbVFEj5eZronFbfFC2wXZPh9k3Xj4oMrHUt90Zr/s200/prisivash.jpg)
Завершення 2018-го року привносить в актив успішних справ
Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень ще одну. Організація відпрацювала алгоритм оптимізації освітніх закладів
Присиваської об’єднаної громади. Ця ініціатива була реалізована на запит керівництва громади у тісній співпраці з освітянами та пройшла широке громадське обговорення в усіх селах ОТГ. В листопаді – грудні відбулось 5 зустрічей з мешканцями громади, в яких взяли участь близько 180 осіб, серед яких були як представники влади громади (голова та заступники, депутати, працівники відділу освіти), так і батьки, найбільше зацікавлені в реформуванні галузі.