пʼятниця, 27 жовтня 2017 р.

Рівень інформування виборців з боку депутатів є незадовільним
Перші результати Атестація депутатів Херсонської міської ради були оприлюднені під час прес-конференції «Атестація депутатів Херсонської міської ради: перші підсумки», кий провели експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень. 
Ми вже знайомили Вас з їхніми результатами. Тепер кілька висновків щодо інформування виборців:
 

- Інформування про депутатів на сайті міської Ради можна вважати недостатнім. Відсутня ціла низка відомостей, який мають знати виборці (номер округу, освіта та рід занять, контактні телефони тощо). На нашу думку, це зроблено свідомо, адже, вже не раз щодо цього були зроблені зауваження з боку виборців, на які рада не реагує.
- Інформування в соціальних мережах також не можна вважати задовільним. Свої сторінки у Фейсбуці мають тільки 42 депутати з 54. І тільки 25 з них постійно розміщують на них матеріали про свою депутатську діяльність та реагують на коментарі виборців. 15 обранців взагалі не інформують про свою діяльність.

- Інформація про депутатські прийоми на офіційному сайті міської ради розміщена в двох місцях, але в деяких випадках протирічить одна одній.
- В третині територіальних виборчих округів Херсону не було обрано жодного депутата. Херсонська міська рада самоусунулася від організації в цих округах депутатського прийому.
- Кожен третій депутат веде свій прийом за межами територіального виборчого округу, в якому балотувався. В окремих випадках це спричиняє труднощі для виборців передмість.
- В 53 з 54 випадків відсутні контактні телефони депутатів або помічників, що утруднює організацію процесу прийому виборців.
- Інформація щонайменше про 7 з 54 депутатських місць прийому не відповідає дійсності
- В адресах 10 місць прийому вказані лише номери будинків, що часто практично унеможливлює пошук місця прийому депутата. В 27 випадках не вказані номери офісів чи кабінетів, де здійснюється прийом. В 34 місцях відсутні таблички з інформацією про депутатський прийом.
"Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). В Херсонській області за реалізацію кампанії з Атестації місцевих депутатів відповідає Херсонська обласна громадська організація Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень".

Еще статьи по теме:

Немає коментарів: