середа, 29 травня 2013 р.

Війни із сміттям. Народний депутат Федір Негой звинувачує цюрупинську владу у екологічній бідіНародний депутат України Федір Негой заявив, що дії Цюрупинської міської ради, та бездіяльність Цюрупинської районної ради, не відповідають законам України і можуть призвести до екологічної біди в межах міста та цілого району, а також будуть мати негативний вплив на стан здоров'я жителів цього міста.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, коментуючи ситуацію, яка склалася із пошуком цюрупинською владою місця для полігону для твердих побутових відходів. "Вважаю, що цими діями, права громадян України грубо порушуються" - пише далі народний депутат та вимагає проведення публічного обговорення цих проблеми в присутності представників всіх гілок влади, громадських організацій, засобів масової інформації та державних служб, які мають відношення до цього питання.

Як відомо, Федір Негой вже намагався організувати подібне обговорення, але потім передумав, звинувативши районну владу у саботажі. Тепер, як бачимо, Федір Федорович вирішив сконцентруватися на міській владі

Еще статьи по теме:

Немає коментарів: